Cennik prac wszelakich
Poniżej znajdziecie ceny czyli,
co za ile i dlaczego

Plakaty personalizowane

Plakat rodzinny

250zł – personalizacja do 2 osób tyłem.

300zł – personalizacja 3 osoby tyłem
400zł – personalizacja do 4 osób tyłem.

Każda następna osoba na plakacie to dodatkowe 50zł.

Plakat dostępny jest w formacie B2 (70cm x 50cm), B3 (33cm x 47cm) lub B4 (25cm x 35 cm).

Plakat This is Me – koszt 450zł, w tej cenie personalizacja 1 osoby (przód/tył) oraz 6 rzeczy dla tej osoby charakterystycznych. Plakat dostepny jest w formacie B2 (70cm x 50cm), B3 (33cm x 47cm) lub B4 (25cm x 35 cm).

Plakat ślubny – koszt 350zł, personalizacja Młodej Pary + motyw florystyczny (wiązanka, wianek). Plakat dostepny jest w formacie B2 (70cm x 50cm), B3 (33cm x 47cm) lub B4 (25cm x 35 cm).

Metryczka – koszt 300zł, personalizacja nowonarodzonego Maluszka + motyw florystyczny (wiązanka, wianek). Plakat dostępny jest w formacie B2 (70cm x 50cm), B3 (33cm x 47cm) lub B4 (25cm x 35 cm).

Możliwa realizacja zamówienia w krótkim terminie za dopłatą + 50%.

Zaproszenia Komunijne

Projekt graficzny – personalizacja 1 dziecko tyłem plus motyw kwiatowy – to koszt 200zł. Ten motyw florystyczny wykorzystujemy np. na winietkach

Zaproszenia – te składane są w formacie większym niż standardowe zaproszenia, bo chcę żeby grafika była też fajną pamiątką dla gości, bo zgodzisz się ze mną ze zaproszenia zawsze idą do kosza po uroczystości, a w przypadku tych naszych zaproszeń pełnią funkcję naprawdę fajnej pamiątki. Zaproszenia mają format A4 składane do A5 czyli po złożeniu są formatu A5.

Oczywiście nie chcę Wam narzucać formatu, może być dowolny – wybrany przez Was , choć może wpłynąć to na ogólna wycenę. Wysyłacie do nas tekst który ma się znaleźć na zaproszeniach plus listę gości , których imiona i nazwiska my też wpisujemy w treść zaproszeń. Uzgadniamy fonty, rozmieszczenie tekstu itd.

Do każdego zaproszenia macie już eko, białą lub śmietankową kopertę w cenie. Jeśli chcielibyście inne koperty też to może wpłynąć na wycenę. Koszt złożenia tych zaproszeń plus druk to 13zł/szt. Przy zamówieniu zaproszeń dostajecie ode mnie plakat pamiątkowy z grafiką z zaproszenia w wybranym formacie B2, B3 lub B4

Zaproszenia ślubne, papeteria

Projekt graficzny – personalizacja do 5 osób (czasami na zaproszeniach są całe rodziny z dzieciaczkami psami, kotkami itd) z wiankiem kwietno-listno-iglastym – to koszt 350zł. Ten motyw florystyczny wykorzystujemy na winietach więc później ten koszt nie jest doliczany.

Zaproszenia – te składane są w formacie większym niż standardowe zaproszenia, bo chcę żeby grafika była też fajną pamiątką dla gości, bo zgodzisz się ze mną ze zaproszenia zawsze idą do kosza po uroczystości, a w przypadku tych naszych zaproszeń pełnią funkcję naprawdę fajnej pamiątki. Zaproszenia mają format A4 składane do A5 czyli po złożeniu są formatu A5.

Oczywiście nie chcę Wam narzucać formatu, może być dowolny przez Was wybrany choć wycena ta konkretna za sztukę uwzględnia druk tego, o którym wspomniałam wcześniej. Wysyłacie do nas tekst który ma się znaleźć na zaproszeniach plus listę gości , których imiona i nazwiska my też wpisujemy w treść zaproszeń. Uzgadniamy fonty, rozmieszczenie tekstu itd.

Do każdego zaproszenia macie już eko, białą lub śmietankową kopertę w cenie. Jeśli chcielibyście inne koperty też to może wpłynąć na wycenę. Koszt złożenia tych zaproszeń plus druk to 13zł/szt. Przy zamówieniu zaproszeń dostajecie ode mnie plakat pamiątkowy z grafiką z zaproszenia w wybranym formacie B2, B3 lub B4

Strona www – adres strony umieszczamy w zaproszeniu. To Wasza ślubna skarbnica wiedzy, mozecie wrzucać wszelkiego rodzaju aktualności,zmiany, modyfikacje, listę prezentów, mapkę dojazdu, po weselu możecie wrzucić zdjęcia do ściągnięcia dla gości. W sumie to co będziecie chceli – w zależności od formy złożoności strony cena to od 500zł

Podziękowania dla rodziców – do Waszego projektu mogę spersonalizować plakaty dla rodziców, czyli domalować rodziców Młodej i Młodego (koszt to 200 zł za szt – tzn plakat z jednymi rodzicami w wybranym formacie B2, B3 lub B4.

Winietki – wykorzystujemy grafikę z projektu początkowego, format – w sumie dowolny, chociaż my robimy format wizytówkowy składany do 9×5 cm i są wystarczające. Cena to 3zł/szt (w przypadku innego formatu cena może ulec zmianie)

Zawieszki na buteleczki bądź inne podziękowania dla gości – mamy dowolność jeśli chodzi o formaty, możemy zrobić naklejki na słoiczki, woreczki,magnesy.

Księga gości – szyta, twarda okładka z imitacja skóry, prostokątna – 250 zł

Usadzenie gości – plan sali robimy w dużym formacie B2. Tutaj mamy projekt + druk 1 szt B2 to koszt 250 zł

Ostatnio bardzo spodobał mi się pomysł kolorowanki dla dzieci którą młodzi kładą na stołach przy miejscach dla najmłodszych, lub dołączają w kopercie z zaproszeniem. Jeżeli chcielibyście żeby zrobiła Wam indywidualny projekt kolorowanki, którą możecie dołączyć do zaproszeń albo zostawić na talerzach gości przy miejscach gdzie będą siedziały dzieci – format a5 kolorowanki – projekt 100 zł druk 30 zł sztuka

Menu – projekt 100zł (w zależności od formatu i ilości + należy doliczyć koszt druku)

Płótno – format 50x70cm, naciągnięcie na drewnianą ramę plus druk to koszt 350zł/szt (na wizualizacjach możecie zobaczyć jak takie płótno prezentuje się na sztaludze )

Kubki metalowe emaliowane – kubki to fajna opcja podziękowania dla świadków, rodziców. Aktualnie w druku 1 sztuka wychodzi nam 55zł oczywiście jeśli bralibyśmy więcej może udałoby się wynegocjować lepszą cenę. Podobnie z eko torbami bawełnianymi 35 zł/szt.

Koszt pakowania i wysyłki na terenie Polski to 20zł.

Zaproszenia ślubne, komunijne, urodzinowe – wycena indywidualna. Oferta zostanie wysłana na wskazany adres mailowy.

Współpracę rozbijamy z reguły na kilka etapów. Jeśli mamy robić coś więcej to w pierwszej kolejności rozliczamy zaproszenia, żeby z czasem wrócić do tych szczegółów, kiedy będziemy wiedzieć ile gości potwierdzi Wam swoją obecność. Współpracę zaczynamy od grafiki, więc musicie przesłać wszystkie szczegóły fotki, chcę Was poznać, fryzura, kwiaty, wiązanki, suknia, garnitur i Wasze ulubione zdjęcia żebym mogła zobaczyć jak wyglądacie.

Na etapie szkicu możemy cokolwiek zmieniać w grafice, bo po nałożeniu farby jest to niemożliwe, tzn jest ale muszę realizować kolejny projekt, bo zawsze podkreślam, że ja tego nie maluję na komputerze tylko ręcznie, więc wszelkie kolory i szczegóły musimy dograć właśnie na tym etapie. Kiedy mamy zatwierdzony projekt graficzny wystawiamy fakturę, przed złożeniem zaproszeń i przed drukiem zlecenie musi być opłacone. Z czego chcielibyście skorzystać zostawiam już Wam.

Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w nadesłanych przez Was treściach zaproszeń oraz literówki w imionach i nazwiskach z listy gości.

Plakaty, kubki

Plakaty dostępne są w 3 formatach
B4 – 79 zł
B3 – 89 zł
B2 – 99 zł

Kubki z gotową grafiką – koszt 55 zł.
Napisz na zamowienia@lojesia.pl jeżeli chcesz zamówić nasz metalowy, emaliowany kubeczek.