Lojesia czyli kto?
Matka Polka, przedsiębiorca, właściciel studia projektowego, tworzę, maluję, inspiruję.
Lojesia Studio Projektowe

Lojesia . To ja. Mama Tosia i Zo. Pochodzimy z Mazur. Tworzę wiele projektów, opartych na własnych grafikach ręcznie malowanych. W swoich pracach używam akwareli i tuszu. Ostatnio częściej sięgam po narzędzia cyfrowe, ponieważ umożliwiają większe możliwości w przypadku ewentualnych poprawek. Realizuję projekty na całą Polskę i nie tylko. Tworze plakaty, kartki okolicznościowe, odzież z print’ami mojego autorstwa, jak również tekstylia z własnym wzorem.

Masz pomysł a nie wiesz za bardzo jak go zrealizować? Porozmawiajmy o tym, przygotujemy koncepcję, wycenę, sposób realizacji. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc. My też kiedyś zaczynaliśmy od „zera”, więc doskonale rozumiemy Twoje obawy. Napisz, zadzwoń, chętnie pomożemy w realizacji Twojego projektu.

Co mogę dla Ciebie zmalować?

Plakaty personalizowane

Ręcznie malowane plakaty akwarelami. Doskonały prezent, pamiątka, plakat personalizowany to coś, co przedstawia Was, Waszych znajomych, rodziny, przyjaciół. Przez nasze plakaty opowiadamy historie, historie, które nie zawsze mają pozytywne zakończenie.

Emocje, które towarzyszą nam podczas ich tworzenia to wybuchowa mieszanka zachwytu, emocji, nad tym jacy jesteście, co robicie i o to właśnie w naszej pracy chodzi.

Grafiki ślubne

Jest taki dzień w naszym życiu… ten jedyny dzień, który chcemy aby był wyjątkowy, perfekcyjny, aby pozostał w naszej pamięci na zawsze. Ten dzień poprzedza dużo stresu i nerwów, organizacja, zakupy, planowanie. Rozumiemy to, dlatego staramy się kompleksowo realizować zamówienia ślubne. Od zaproszeń, kopert, winietek, aż po kompletne papeterie ślubne.

Wykorzystując grafikę możemy wszystkie elementy dekoracyjne połączyć w jeden wspólny styl. Będziemy trochę ciekawscy, spytamy o suknię, garnitur, kwiaty jakie wybraliście. Dlatego piszemy, rozmawiamy, podpytujemy… im więcej wiemy tym projekt będzie bardziej Wasz.

Dla firm

Nasza oferta skierowana jest również do firm. Być może zaczynacie rozkręcać własny biznes a może przyszła Wam do głowy myśl aby coś zmienić, rozwijać się. W tej kwestii też pomożemy projektując nowe logo, materiały reklamowe, papier firmowy, wizytówki czy ulotki.

Stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej może diametralnie zmienić postrzeganie Twojej firmy przez potencjalnych klientów. Profesjonalizm wyróżniający Twoją firmę na rynku, pasja do tego co robisz oraz ciężka praca – to podstawowe fundamenty udanego biznesu.

Strony internetowe

Realizując projekty z zakresu materiałów drukowanych zastanawialiśmy się co jeszcze możemy zaproponować dla Was. Nie wypada w dzisiejszych czasach nie mieć w ofercie realizacji stron internetowych. W końcu strona internetowa to brama, przez którą wita się z Wami klient, zarówno ten stały znający produkt, jak i nowy, który zastanawia się czy znajdzie u Was interesujące produkty lub usługi.

Pomagamy w realizacji tego typu zamówień, podpowiadamy różne rozwiązania a finalnie szkolimy w jaki sposób radzić sobie z zarządzaniem działającą stroną internetową.

Etykiety, opakowania

Prowadzicie sklep internetowy, sprzedajecie stacjonarnie Wasze produkty… czas najwyższy wyróżnić się wśród konkurencji. Ciekawa etykieta lub projekt opakowania zdecydowanie może to ułatwić. Czy to będzie słoiczek miodu czy opakowanie kartonowe, metka, naklejka – wszystko jesteśmy w stanie zrealizować.

Naszym zadaniem jest zarówno kreacja graficzna oraz realizacja projektu w formie gotowego produktu, który dostajecie „do ręki”. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi drukarniami jesteśmy pewni, że efekt finalny wpłynie korzystnie na waszą firmę.

Nasi klienci

Tworzyć dla Was to prawdziwa przyjemność