Jak zamówić grafikę
Poniżej znajdziesz informację jak zamówić
plakat, zaproszenia, grafikę
Każda grafika to projekt indywidualny

Projekt dopasowany do Twoich oczekiwań ale w stylu jaki możesz zobaczyć przeglądając moje dotychczas namalowane grafiki w dziale realizacje.

Będę potrzebowała kilku informacji od Ciebie, abyśmy mogli sprawnie zrealizować zamówienie. Poniżej w kilku krokach możesz przeczytać co należy przygotować, gdzie i kiedy wysłać oraz jaki jest czas oczekiwania na wykonanie projektu.

Czas oczekiwania na realizacje zamówienia może wynosić od 2 do 6 tygodni w zależności od ilości aktualnych zamówień. Najlepiej jak skontaktujesz się ze mna i wtedy ustalimy schemat działania.

Zdjęcia, materiały poglądowe

Bazą do tworzenia moich grafik są Wasze zdjęcia. Czasami spotykam się z sytuacją, że robicie zdjęcia celowo do projektu stojąc tyłem całymi rodzinami:) To bardzo miłe, bo świetnie widać wtedy proporcje, ale nie jest to wymagane.

Poszukaj zdjęć charakterystycznych, zdjęć które pokażą aktualnie jak wyglądacie. Czy to będzie grafika na plakat czy na zaproszenia, dla Was czy dla znajomych, rodziny, przyjaciół ważne abym Was zobaczyła.

Istotne informacje

Opisz ulubione kolory, ubrania, gadżety, wszystko co miałby się znaleźć na grafice. Pamiętaj, że im więcej informacji dasz mi na początek tym łatwiej będzie osiągnąć zadowalający efekt. Ponieważ moje grafiki są malowane akwarelami nie mamy możliwości wprowadzania nieskończonej liczby poprawek.

W przypadku zamówień ślubnych wspomnij jak będziecie ubrani, jakie będą kwiaty czy kolor garnituru Pana Młodego. Byłoby super jakbym wiedziała jaki będzie wystrój sali, wtedy całość papeterii dopasujemy pod jej wystrój.

Wyślij wiadomość

Po zebraniu powyższych informacji wyśłij wszystko do mnie na adres zamowienia@lojesia.pl W tytyle maila podając datę na kiedy potrzebujesz plakat, lub inny projekt.

Pamiętaj aby koniecznie w mailu podać:

  • adres wysyłki (jeżeli paczkomat to również jego symbol)
  • numer telefonu,
  • dane do faktury.

Być może nie tylko kurier będzie dzwonił, ale ja też będę miała pytania w sprawie projektu 🙂

Szkice i akceptacja

Następny etap to już moja praca. Wykonam dla Ciebie wstępny szkic projektu, który prześlę do akceptacji. Pamiętaj, że na etapie szkicu możemy pobawić się ustawieniem, proporcjami, detalami itp. Super, akceptujesz szkic! Zabieram się do malowania. Jak już położę farbę… nie będzie odrwotu 🙂

Przed drukiem otrzymasz wizualizację grafiki do ostatecznego zatwierdzenia. Możesz jeszcze na tym etapie domówić dodruk dodatkowych egzemplarzy czy wybrac format plakatu.

Wysyłka

Gotowy plakat pakujemy w tubę, zaproszenia w kartonik, staramy się zrobić wszystko aby przesyłka dojechała nie tylko ładnie zapakowana ale co ważniejsze w całości.

Mam nadzieję, że moje prace przypadły Ci do gustu i zapraszam ponownie. Wspomnij o mnie na swoich mediach społecznościowych oznaczając nas w relacji lub postach 🙂