Już od jakiegoś czasu zbierałam się do tego anonsu 😛 Kochani! Przez dość nieregularny tryb pracy, na którą mam czas wyłącznie nocą i muszę ten czas podzielić pomiędzy malowaniem, fakturami, mailami, social media, posty, foty, bloga itd. w skrócie czasu mi brakuje. Mam sporo zaległości z których muszę się wygrzebać teraz zaraz już! Dlatego tak! Od teraz. Od dzisiaj. Już. Przyjmuję zamówienia na plakaty personalizowane – WYŁĄCZNIE NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. No i te już po świętach ( śmiech). Teraz nie mogę sobie wrzucić niczego nowego, bo TONĘ!

Mało tego. Zamówienia świąteczne będę zbierać do połowa listopada, żeby mieć później pewność, że wyrobię się ze wszystkimi projektami w terminie. Nie jest łatwo podjąć taką decyzję, ale nie mogę inaczej. Oczywiście, że chciałabym zrealizować zamówienie dla każdego, w końcu to mój chleb. Jednak nie mam siły. W tym roku nie mieliśmy czasu nawet na 2 tygodnie urlopu…tzn. biorę to na klatę, bo zdaje sobie sprawę na jakim etapie działalności jestem, chcąc się rozwijać chciałabym zrealizować jak najwięcej projektów. Chciałabym wykrzyczeć światu – HEJ JESTEM TU!

Swoją drogą szkoda, że to nie może być takie proste! Nie jest i w sumie wiem, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces. Nie chcę brać życia na krzywy ryj. Chcę realnie oceniać możliwości i wywiązać się już z zamówionych plakatów, które dzielnie i cierpliwie czekają w kolejce. Dzięki Wam za to ogromne! Zatem. Kończąc to już i tak nazbyt długie ogłoszenie : zachęcam do składania zamówień świątecznych- myślę, że fajniejszego prezentu nie znajdziecie! Dla przypomnienia zamówienia możecie składać wysyłając maila na adres zamowienia@lojesia.pl a co powinno znaleźć się w zamówieniu możecie przeczytaj tu: lojesia.pl/jak-zamowic/

Ściskam Was

lojesia