Było fajnie. To znaczy… musicie wiedzieć, że nastawiałam się na najgorsze, że nie ma szans, że covid, że obostrzenia, że będzie marność. Tak z takim nastawieniem jechałam na Targi Ślubne Weselnik Gdańsk 2020. Bałam się w sumie, ale stwierdziłam BASTA! Tak się nie da, bo musicie wiedzieć – lojesia KOCHA W TARGI! Serio, kocham ludzi. Uwielbiam się z Wami spotykać a jeszcze bardziej rozmawiać. I te Wasze niesamowite historie! Także Kocham w Targi.

Intensywny koniec roku

Na koniec tego roku kalendarzowego, postawiliśmy na dwa wydarzenia i właśnie pierwsze z nich jest za nami. Targi Ślubne Weselnik Gdańsk , które odbyły się w tym roku w magicznym miejscu, a mianowicie w Hali Stoczni Plenum. Genialne przestrzenie. Fenomenalny klimat. Mój klimat. Kocham taki minimalizm i surowość z zachowaniem uroku tego miejsca. Unoszący się zapach metalu.

Stocznia Gdańsk Sala Plenum

Pomimo tego nastawienia (w sumie słusznego), ponieważ bardzo miło się zaskoczyłam. W tym miejscu jeszcze raz WIELKIE dzięki, że byliście na tych targach z nami. Rety jesteście niesamowici! To był bardzo intensywny dzień, jednakże dzięki Wam mocno motywujący do dalszego działania.

Plan działania był taki…

Postanowiliśmy, że przyjedziemy rozstawić się w dzień targów, że nasze stoisko nie wymaga dużego nakładu czasu. Ruszyliśmy w drogę po budziku o 3:20 (o zgrozo) w sumie o 9:30 byliśmy już zwarci i gotowi. Targi śłubne Weselnik Gdańsk 2020 rozpoczynały się o 11:00 – to zawsze takie niesamowite emocje, kiedy wpuszczony tłum ( swoją drogą mocno zdezorientowanych ludzi ) rusza z ciekawością, by sprawdzić co mamy do zaproponowania. Po raz kolejny dziękuję Wam za te miłe słowa. Jestem nieprawdopodobnie szczęśliwa, że czujecie te moje grafiki ślubne tak jak ja. Naprawdę wkładam w to całe serce, może dlatego to widać na tych personalizacjach. Cieszę się – poważnie! Kiedy człowiek pracuje bez wytchnienia, na gigantycznym zmęczeniu to Wasz błysk w oku, jest bardzo budujący. Dzięki Wam wiem po co to robię.

Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami z tego magicznego dnia. Widać na nich odrobinę naszego stoiska i tego co dla Was miałam do zaproponowania.